RANNÍ PRÁCE VE SKLADU U LETIŠTĚ – až 160 Kč/hod.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
110 - 160 Kč
Referenční číslo
13-19-340986
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád byste našel práci pouze na ranní směnu a máte zájem o dlouhodobou spolupráci? Pro jednu z největších logistických společností hledáme pracovníky na SORT ZÁSILEK.

Na starosti budete mít třídění zásilek dle lokalit, skenování potřebných dokumentů a nakládku/vykládku zboží.

Pracovní doba:
Po: 04:00 - 10:00
Út - Pá: 05:00 - 11:00

Mzda: 135 Kč/hod + příspěvek na dojíždění 158 Kč/den, tzn. na výplatní pásce opravdu uvidíte 160 Kč!
Lokalita: přímo vedle letiště V. Havla

Požadavky

* Schopnost komunikovat v českém jazyce
* Fyzická zdatnost - manipulace i s 50 kg zásilkami

Benefity

* Stravenky 110 Kč/den
* 1 týden dovoledné navíc