QA Engineer

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339950
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracoval pro Americkou firmu a svoji práci trávit s lidmi z mezinárodního prostředí?
Zajímají Vás aplikace které jsou dostupné hlavně na Americkém trhu?

Hledáme QA engineera, který bude mít chuť do práce a bude chtít spolupracovat na zdravotní appce!

Co bude náplní Vaší práce?
- Ověřování kvality produktu
- Vypracování a provádění manuálních a automatizovaných testovacích případů a daších výsledků řešení
- Vyvoj a provádění manuálních a automatizovaných testů a mnoho dalšího

Zaujala Vás tato příležitost?
Ráda si o ni s Vámi promluvím, tak reagujte!

Požadavky

- 2-3 roky zkušeností na obdobné pozici
- Výborné technické a analytické dovednosti
- Zkušenosti s automatizačním skriptováním a testováním
- komunikativní úroveň anglického jazyka

Benefity

- Home Office
- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- multisport karta a mnoho dalšího