Python vývojář

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339873
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený Python vývojář? Chceš pracovat pro super pohodovou a rychle se rozvíjející firmu, která se nebojí investovat do nejnovějších technologií a patří na trhu mezi ty nejlepší ve svém oboru? Tak tohle je sázka na jistotu!

Hledáme Python vývojáře, který se bude podílet na vývoji komponent našich klíčových systémů.

Na co se můžeš těšit?
* čeká Tě vývoj in-house aplikací v Python 3 běžících na Linuxu
* účast na celém cyklu projektu - od konceptu, přes návrh až po implementaci a údržbu
* testování - unit a funkční testy, automatizované testy

Jsi připraven na další kariérní výzvu? Tak mi neváhej poslat své CV!

Požadavky

Co pro tuhle super práci budeš potřebovat?
* 3 roky zkušeností s vývojem v Pythonu (velkou výhodou bude zkušenost s Python 3)
* Znalost Linux systémů - ideálně Red Hat nebo CentOS
* Znalost SQL databází - velkou výhodou bude PostgreSQL
* Zkušenost s XML a RabbitMQ, návrhovými vzory a verzovacími nástroji

* Plynulou češtinu/slovenštinu
* Komunikativní angličtinu

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- roční bonus
- možnost občasné práce z domova
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- Cafeteria
- vzdělávací kurzy
- sportovní akce a firemní eventy
- relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)