PROJEKTOVÝ/Á INŽENÝR/KA - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE

Referenční číslo
4-30-337738
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁME PROJEKTOVÉ INŽENÝRY - OBLAST ELEKTRO - AUTOMATIZACE - S ANGLICKÝM JAZYKEM A VZDĚLÁNÍM V OBLASTI ELEKTRO SE ZÁJMEM O PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

! Zkušenosti s projektovým řízením jsou výhodou - nikoliv podmínkou !

Atraktivní mzdového ohodnocení, flexibilní pracovní doba, kariérní růst jsou jen výčtem z dlouhé řady benefitů, které poskytujeme na pozici "PROJEKTOVÝ/Á INŽENÝR/KA - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE". Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala - ozvěte se nám!

Pracovní náplň:

* projektové řízení
* návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů
* tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací
* návrh hardware pro realizaci automatizačních systémů
* provádění akceptačních testů (FAT)
* uvádění zařízení do provozu u zákazníka
* aktivní práce v rámci celého projektového týmu
* vytváření technické dokumentace

Požadavky

* VŠ vzdělání v oblasti elektro
* anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (min.B1/B2) - komunikace se zahraničními klienty
* praxe či znalosti z oblasti automatizace / elektro (PLC, pohony, řídící systémy, projekce)
* ochota pracovat v mezinárodním prostředí - komunikace v anglickém jazyce
* ochota pracovat samostatně
* ochota občasného cestování do zahraničí

Výhodou:
* zkušenosti s projektovým řízením

Benefity

* flexibilní pracovní doba
* možnost práce na home office
* mobilní telefon + notebook
* 5 týdnů dovolené
* praktické využití anglického jazyka v praxi
* příspěvek na stravování
* moderní jazykové kurzy
* školení a profesní vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na životní pojištění
* odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
* práce s moderními technologiemi
* firemní akce (team building)
* možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)