Projektový plánovač výroby| ÚSTÍ NAD LABEM

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
8-30-337989
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nechcete se stát jedním/ jednou z mnoha? Hledáte spíše pracovní příležitost v netradiční výrobě či menším rodinném podniku? Obsazujeme pozici projektový plánovač výroby v Ústí nad Labem.

Úkolem projektového plánovače výroby bude:

- plánování outsourcované výroby na základě počtu zakázek a nových projektů,
- kontrola plnění plánu výroby,
- práce v interním informačním systému,
- zefektivňování procesů plánování výroby,
- kontrola kvality.

Požadavky

Požadavky na plánovače výroby jsou následující:

- anglický jazyk - pokročilá úroveň slovem i písmem (každodenní využití při komunikaci se zákazníky a prodejci),
- dobrá orientace v technické dokumentaci
- dobré organizační a komunikační schopnosti,
- aktivní znalost práce na PC (MS Office),
- schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů,
- samostatnost a proaktivní přístup,
- zkušenosti s plánováním z výrobního podniku - výhodou.

Benefity

- jazykové vzdělávání,
- pružná pracovní doba,
- finanční bonusy,
- příspěvek na stravování,
- firemní stravování.