PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-30-345736
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Projektový nákupčí v Plzni je momentálně velmi žádanou komoditou. Že jste to právě vy a hledáte novou příležitost? My jí pro vás máme, tak o sobě dejte vědět.

Na pozici nákupčího dostanete na starosti určité portfolio dodavatelů a výrobků.

Ke stávajícím dodavatelům budete vyhledávat i nové, provádět výběrová řízení a následně vyjednávat smluvní podmínky.

Dále budete dohlížet na dodržování termínů a kvality daných výrobků a komunikovat napříč společností s kolegy z přidružených oddělení.

Požadavky
  • zkušenosti z projektového nákupu
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka - denní komunikace s dodavateli a vně společnosti
  • dobrou znalost MS Office - Excel
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování v závodní kantýně
  • příspěvek na další vzdělávání, popřípadě kulturu a sport