STAVEBNÍ REFERENT S NĚMČINOU

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-13-343889
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • REFERENT#STAVEBNICTVÍ#NĚMČINA#

Hledáš zajímavou práci? Chceš při práci využívat německý jazyk a být stěžejní osobou pro zajímavé stavební projekty? Tak to mi pošli CVíčko, protože je možné, že zrovna ty jsi ta pravá osoba co pro našeho pohodového klienta hledáme.

A co tato super práce obnáší?

  • Vaši hlavní odpovědností bude podílení se na přípravě nových zakázek a jejich následné řízení v rámci interních stavebních projektů.
  • Nevyhnete se komunikaci se zákazníkem, budete dohlížet nad realizací zakázky a také jejím předání přímo u zákazníka.
  • To znamená, budete mít vše "pod palcem" a mít možnost ovlivnit výsledek a spokojenost zákazníka.
  • Na svou práci nebudete sami, budete mít k dispozici menší tým lidi (v závislosti na velikosti projektů) a k dispozici Vám rovněž budou kolegové z nákupu, logistiky, výroby a technologie.
Požadavky

Aco je nezbytné mít, aby Vám šla práce hezky od ruky?

  • SŠ/VŠ technického nebo stavebního směru
  • pokročilá znalost německého jazyka z důvodu denní komunikace s německy mluvícími zákzaníky
  • administrativní praxe
  • schopnost čtení základní stavební technické dokumentace je výhoda
Benefity

A co za to?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • valorizace mzdy
  • životní/penzijní připojištění
  • mobil, notebook a automobil (nejprve pro služební cesty, časem i pro soukromé účely)