PROJEKTOVÝ MANAŽER - rekonstrukce činžovních domů

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-5-366779
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velmi významnou developerskou společnost, která se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rezidenčních staveb nyní hledáme:

Projektového manažera na realizace oprav v bytových jednotkách v činžovních domech, oprav společných prostor, vnějšího pláště a venkovních prostor činžovních domů a realizace půdních vestaveb a přístaveb činžovních domů.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vypracování návrhu, zajištění projektové dokumentace,
  • Komunikace s projektanty, stavbyvedoucími, investory,
  • Celková zodpovědnost za finanční plánování, rozpočty, více práce a další
  • Zajištění příslušných povolení a projednání s relevantními orgány a realizace stavby
  • Tvorba časových harmonogramů
  • Komunikace s úřady a vlastníky bytů a činžovních domů
  • Koordinace prací s dalšími subdodavateli a partnery
  • Podmínkou pro výběrové řízení je zaslání Vašeho životopisu a seznam odpracovaných projektů včetně jejich popisu.*
Požadavky

Na tuto pozici potřebujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi v oboru - dokončené projekty podmínkou
  • Prokazatelné zkušenosti s realizací obdobných záměrů
  • Znalost předpisů a vyhlášek výstavby v Praze
  • Znalost práce v AutoCAD

VÝHODOU

  • Autorizace ČKAIT
  • Znalost anglického jazyka
Benefity

Co můžeme nabídnout?

  • Moderně vybavené kanceláře na Smíchově
  • Neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
  • Občerstvení v kanceláři
  • Služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Placenou výuku anglického jazyka
  • Pravidelná firemní školení a teambuildingy
  • Možnost home office
  • Příspěvek na dovolenou (Sodexo)
  • Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok

Bonusy ve výši 20% za splnění čtvrtletních cílů.