Projektový manažer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-5-347087
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být v čele nového projektu? Nebojíte se výzvy a baví Vás automotive prostředí?

Jako Projektový manažer budete zodpovědný za náběh nového projektu do sériové výroby. Budete zodpovědný za plnění projektových milníků. Na starosti budete mít také hlídání rozpočtu a nákladů na projekt a řídit schvalovací procesy v rámci projektu. Další nedílnou součástí bude koordinace podpůrného projektového týmu.

Požadavky
  • Praxe v project managementu
  • Zkušenost z automotive výrobní společnosti
  • Velmi dobrá znalost německého jazyka
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s náběhem nového projektu
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti