Projektový inženýr - integrátor | SENIOR

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-9-348091
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Programování, testování, elektrická zapojení a maximálně 40 % cestování v rámci ČR. Pojďte s námi aplikovat své nápady a názory jako SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR, který je pro zákazníka klíčovou osobou!

Lákají Vás End-of-Line test systémy? Rádi píšete v nějakém kódu nebo se zaměřujete na elektriku či systémovou integraci a zajímá Vás automatizace? Pak jste ten pravý!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Práce z části v kanceláři, home office nebo on site (u zákazníka)
  • specifikace projektu, návrh a implementace produktu u zákazníka
  • technické hledání možností na zlepšení projektu
  • řešení problémů a komunikace se zákazníky
  • proaktivnost vlastních nápadů a řešení
Požadavky
  • Technické vzdělání (elektro- technické a jiné tomu podobné)
  • Znalost elektrických obvodů a zapojení
  • Znalost C#.NET nebo system integration
  • Zkušenost s SQL
  • Komunikační znalost českého a anglického jazyka
  • Ochota cestovat 40% času
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office po domluvě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění
  • Stravenková karta (90 Kč / den)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Speciální lékařská péče pro zaměstnance
  • Propracovaný system vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích