PROJEKTANT/KA ELEKTRO - specialista MaR| home office | 5 týdnů dovolené

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-365852
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s projektováním v oblasti ELEKTRO? Měření a regulace je Váš oblíbený obor?

Máme pozici pro Vás:

Projektant/ka ELEKTRO - Specialista MaR

Co Vás na pozici čeká:

  • zpracování projektové dokumentace části MaR
  • zadání, koordinace a supervize nad zpracováním projektové dokumentace všech stupňů
  • komplexní analýza projektové dokumentace a kontrola jejího souladu s platnou legislativou
  • tvorba a kontrola výkazů výměr, podpora práce technického rozpočtáře
  • spolupráce s dalšími divizemi
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxe v oboru podmínkou
  • autorizace v oboru ČKAIT – výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost vyhl.č. 50/1978 sb.
  • MS Office
  • znalost AutoCAD
  • komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace se zahraničím)
  • řidičský průkaz skupiny "B"
Benefity
  • profesní růst a vzdělávání
  • možnost práce v zahraničí
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)