PROJEKTANT | vhodné i pro absolventy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
5-40-341017
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání stavebního nebo strojního směru?

Přijďte k nám a uplatněte své získané předchozí zkušenosti. Šanci u nás mají ale i šikovní absolventi. Výhodou bude, pokud Vám něco říká pojem TZB. Jedná se o projektování hasicích zařízení.

Přidejte se do našeho týmu vyvolených podílejících se na výstavbě nejmodernějších závodů. Máte možnost stát se součásti zajímavých projektů.

V současné chvíli hledáme PROJEKTANTA hasicích zařízení.

Náplň práce:

- zpracování dokumentace a podkladů pro objednání materiálu
- tvorba výkresové dokumentace
- autorský dozor při realizaci projektů
- komunikace s investorem

Požadavky

- VŠ vzdělání stavebního/strojního směru
- znalost programu AutoCaD nutností
- mírně pokročilá AJ (schopnost dorozumět se)
- znalost MS Office
- ŘP sk. B

Preferujeme nástup IHNED. na TOP kandidáta si však rádi počkáme.

Benefity

- nadstandardní finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- služební automobil
- možnost částečného HO
- pružná pracovní doba
- práce na zajímavých projektech