PROJEKTANT - SENIOR | ELEKTRO | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-30-347510
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost s více než 60ti letou tradicí se sídlem v Praze hledá zkušeného kolegu na pozici PROJEKTANT - KONSTRUKTÉR v oblasti elektro!

Pojďte se stát součástí menšího týmu konstruktérů, kde není nouze o projekty. Máte zkušenost v návrhu, vývoji, konstrukci primárně pevných trakčních zařízení? Pak jste náš člověk!

Co by Vás čekalo:

  • Tvorba technické, zkušební a elektro dokumentace, zpracování projektů od fáze požadavků až po přípravu podkladů pro výrobu
  • Prověřování specifikace zákazníků z hlediska požadavků, komunikace se zákazníkem a ostatními členy týmu
  • Provádění a vyhodnocování vývojových a výrobních zkoušek, vyhodnocování funkce výrobku, případné změny a korekce v konstrukci
  • Zajišťování zkušebních vzorků a prototypů
  • Technická podpora oddělení nákupu a obchodu
Požadavky
  • Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru - zaměření energetika nebo elektrotechnika
  • vyhl. 50 § 6 a výše; popř. 100/1995 Sb.
  • POKROČILÁ znalost AutoCAD 2D/3D, Inventor výhodou
  • Dlouhodobý zájem o pozici projektant - konstruktér elektro
  • Pasivní znalost anglického nebo jiného cizího jazyka
  • Znalost práce s počítačem (Office)
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • ŘP sk.B výhodou
Benefity
  • Systém prémií (výkonové a další bonusy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění, Stravenky
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Systém odborného zaškolení (vyhl.50/78 Sb., vyhl.100/95 Sb., 3D CAD, správa dat)
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v pobočkách společnosti
  • Možnost uplatnění i pro absolventy