PROJEKTANT

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-40-338673
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám samostatného projektanta pro přípravu dokumentace a podporu výstavby v oblasti dopravní telematiky.

Pracovní náplň:
- projektování v oblasti dopravní telematiky (například technologie parkovišť, světelné signalizace, telematické systémy a meteorologické stanice)
- spolupráce na velkých zahraničních projektech

Požadavky

- SŠ či VŠ elektro zaměření (případně stavební)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
- samostatnost při řešení projektů
- organizační schopnosti
- znalost Microstation - výhoda
- chuť se učit novým věcem

Benefity

- zázemí špičkové české technologické firmy
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- telefon a notebook
- firemní výuku jazyků
- účast na odborných konferencích a školeních