PROJECT LEADER auto k soukromým účelům

Referenční číslo
4-30-342651
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením technických projektů zejména v oblasti strojírenstí, výbornou znalost AJ a technický background? Jste vůdčí osobnost, dokážete si vybudovat přirozenou autoritu, motivovat tým a zároveň máte určitou dávku empatie?

Nabízíme Vám šanci stát se členem týmu nadnárodní společnosti, se silným zázemím, která své zaměstnance vnímá a dokáže ocenit!

Buďte tím pravým na pozici PROJECT LEADER!

Co bude Vašim úkolem:

  • zodpovědnost za veškeré provozní záležitosti celého týmu
  • zodpovědnost za řízení a realizaci konkrétních projektů
  • vedení 20ti členného týmu - školení, motivace, koučing
  • kontrola projektových nákladů
  • komunikace a spolupráce s oddělením technologií
  • mezitýmová spolupráce na mezinárodní úrovni
Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici v oblasti strojírenství
  • zkušenost s řízením velkých projektů
  • výborná znalost anglického jazyka
  • schopnost vést tým
  • technický background
  • schopnost řešit problémy, diplomatický styl jednání
  • otevřenost, komunikativnost, diplomacie
Benefity
  • 13. plat
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru
  • důchodové a životní pojištění
  • benefity ve formě sportovního vyžití
  • jazykové kurzy