PROGRAMÁTOR PLC | SENIOR/JUNIOR | AUTOMATIZACE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-30-344856
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s PLC a chtěli byste se podílet na zajímavých projektech u nás i v zahraničí?

Pro našeho klienta, významného evropského dodavatele řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů, hledáme Seniorní i Juniorní PLC Programátory!

PROGRAMÁTOR PLC

Náplň práce:

  • Návrh a vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC, HMI, SCADA)
  • oživení a uvedení řídicích systémů do provozu; nájezd technologie
  • tvorba a řízení projektové dokumentace
  • spolupráce na tvorbě cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektroniku
  • znalost programování PLC / DCS / SCADA (např. Siemens, Rockwell, InTouch, Emerson, aj.)
  • znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
  • výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
  • celkový přehled v oblasti řídicích a automatizačních systémů
  • ŘP sk. B
  • roční výkonové prémie (Vánoční prémie) – 100% jednoho měsíčního platu
  • každoroční navyšování mezd
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • poukázky Ticket Multi
  • věrnostní odměny
  • náhradní volno za přesčasy nebo jejich proplacení
  • dárkové poukázky
  • bonusy za doporučení nového zaměstnance
  • program školení – soft/hard skills; online vzdělávání
  • příležitost pracovat na projektech v zahraničí
  • profesní a kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • akce pro zaměstnance (vánoční večírek, teambuilding apod.)
  • přátelský a mladý kolektiv