Product Data Specialist | e-shop

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-19-365702
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co bude Vaší hlavní náplní práce?

  • Zpracování a příprava dat pro správu katalogového sortimentu.
  • Průběžné kontroly funkčnosti a obsahu katalogu.
  • Monitorování změn na webech dodavatelů a následná komunikace s nimi.
  • Postupné vybudování a vedení týmu.
  • Úzká spolupráce s marketingovým a nákupním oddělením.
Požadavky

Koho hledám?

  • min. SŠ vzdělání
  • čeština je nezbytností a výhodou jsou zkušenosti s psaním textů a znalost, jak má dobrý popis produktu vypadat
  • komunikativní AJ (alespoň pro e-mailovou komunikaci se zákazníky v rámci EU)
  • velmi dobré znalosti MS Excel na úrovni složitějších vzorců a práce s obsáhlými tabulkami
  • povědomí o tom, jak funguje e-shop
  • praktické zkušenosti se správou produktů a produktových dat v e-shopu je výhodou
  • víte, co je SKU nebo XML feed
  • zkušenosti s transformací dat (ETL konvertory) a s nástroji pro správu produktových informací (PIM) obrovskou výhodou
  • výhodou bude i to, pokud se orientujete v oblasti reklamního zboží a technologiích tzv. brandingu
  • výhodou je zkušenost s budováním a vedení malého týmu (do 5-ti lidí)
  • máte rádi práci s obsáhlými datovými soubory
  • pečlivost, systematičnost, schopnost organizovat vlastní práci, učenlivost a být pokorný vůči radám zkušenějších kolegů
  • týmový hráč
  • pozitivní přístup ke kolegům ale i obchodním partnerům

..a dokážete vše řešit s klidnou hlavou!

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • až 6 sick days
  • příspěvek na zdraví/wellness/kulturu
  • pro sportovce Multisport karta
  • průběžné navyšování základní mzdy
  • příspěvek na osobní rozvoj a vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • žádný open space
  • firemní akce - snídaně, sportovní odpoledne, teambuldingy aj.