PRODEJNÍ ASISTENT/KA luxusní módy s AJ, až 27 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
22 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
13-13-340981
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte pracovat jako SALES ASSISTANT pro obchod se stylovou a značkovou módou. Jste-li komunikativní osobnost s citem pro eleganci, rádi si přečteme Váš životopis.

Náplň práce:
* kompetentní a profesionální služby zákazníkům
* přímý prodej i práce na pokladně
* údržba vzhledu prodejny a prezentace zboží

Nástupní mzda: 22 000 Kč/měs. + 1 000 Kč za práci o víkendu + 3 až 4 000 Kč osobní ohodnocení
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (10:00 - 20:00 hod)
Lokalita: prodejny po celé Praze

Požadavky

* profesionální vystupování a orientace na zákazníka
* zkušenosti s prodejem vítáme, nejsou však nutností
* anglický jazyk na úrovni alespoň B1

Benefity

* multisport karta
* 25 - 50% sleva na zboží u nás i ve spřízněných prodejnách