PROCESNÍ INŽENÝR

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-30-340093
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi na pozici procesního inženýra, technické vzdělání a zkušenosti v automotive? Ke čtyřem kolegům hledáme pátého, který se vyzná ve výrobních procesech.

Jako procesní inženýr budete mít na starosti:

- zajišťování technologické přípravy výroby
- specifikování množství a druhy materiálu
- zpracovávání dokumentaci pro přípravu výroby
- plánování nových technologických postupů

Požadavky

- technické vzdělání - strojní
- zkušenost na pozici procesního inženýra
- zkušenosti s procesními postupy a zajišťováním technické přípravy
- dobrou znalost anglického jazyka pro interní využití

Benefity

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování 85 Kč
- penzijní připojištění a sportovní vyžití
- jazykové vzdělávání
- příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech
- 3% z hrubého základu na PP
- výhodné telefonování s O2