PŘÍPRAVÁŘ(KA) / ROZPOČTÁŘ(KA) VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
34 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-5-357655
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁTE PRÁCI V OBORU ENERGETIKY?

JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Hledáme PŘÍPRAVÁŘE(KU) / ROZPOČTÁŘE(KU) VÝROBY!

Jaká by byla Vaše náplň práce?

  • Tvorba rozpočtů a kalkulací v systému KROS
  • Kontrola projektové dokumentace pro potřeby CN
  • Zajištění prohlídek v rámci přípravy CN, předání CN
  • Jednání s dodavateli důležitých komponent a subdodavateli služeb
  • Vyhodnocování nabídek a zakázek
Požadavky
  • ÚSO/VŠ vzdělání zaměřené na TZB (technické zabezpečení budov) nebo stavební obor
  • Prokazatelná praxe v oboru stavebnictví či TZB
  • Orientace ve výkresové a projektové dokumentaci a terminologii
  • Znalost MS Office, rozpočtový software KROS výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusový systém Cafeterie
  • Flexibilní pracovní doba