PŘÍPRAVÁŘ/KA| až 45 tis. Kč | 5 týdnů dovolené

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-40-340762
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro stavební společnost, kde slovo tradice je pojem, a ctí rodinnou firemní kulturu? Máme pozici pro Vás:

PŘÍPRAVÁŘ/KA
* příprava a realizace výběrových řízení subdodávek prací a materiálů
* monitoring ekonomických nákladů a porovnání výsledků s rozpočtem
* odpovědnost za technickou dokumentaci
* kompletace smluv a dokumentů pro subdodavatele
* příprava podkladů pro realizační tým
* odpovědnost za změnové listy, evidence víceprací
* administrace všech dokumentů k předání díla a kolaudaci projektu

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání
* zkušenosti na pozici přípraváře minimálně 3 roky
* schopnost samostatného rozhodování
* znalost cen materiálu v pozemních stavbách
* orientace ve výkresové dokumentaci
* znalost MS Office

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na stravování
* 2 sick days
* cafeterie - příspěvek na kulturu, dovolenou, zdraví
* penzijní připojištění