PRACOVNÍK BUSSINESS SERVICE S AJ, až 32 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
7-7-361106
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Daří se nám skvělé:)

Rosteme, nabíráme nové zaměstnance, připravujeme se na další projekty, a proto hledáme další uchazeče o zaměstnaní.

Pokud i Ty chceš pracovat se skvělou partou lidi, super šéfem, a k všemu v krásných prostorech korporátní kanceláře v centru ČB, už dnes nám dej o sobě vědět!

Jako BUSSINESS SERVICE PRACOVNÍK budeš komunikovat emailově a telefonicky s kolegy a partnery z Česka a zahraničí.

  • Poznáš program SAP, ve kterém budeš pracovat s fakturami, účetními doklady a dalšími finančními dokumenty.
  • Můžeš se těšit i na občasné služební cesty do zahraničí.
Požadavky

Hledáme lidi s otevřenou hlavou, kteří nám zapadnou do týmu. Táhneme za jeden provaz, proto chceme pracovat v dobré atmosféře!

  • Neobjedeš se bez angličtiny – jak jinak v mezinárodním korporátu:) Úroveň B2 je proto naprostý must have.
  • Další evropské jazyky (NJ, FJ, ŠJ, IJ) jsou samozřejmě vítány!
  • Chceme vidět tvoje nadšení pro práci s čísly, řešení problémů, ale i týmovou spolupráci.
  • Start u nás usnadní diplom, či praxe z ekonomie, financi, účetnictví. Stejně tak zkušenosti ze zahraničí, Erasmus pobyty apod.

Absolventi jsou samozřejmě vítání!

Benefity

Co ti můžeme ještě nabídnout:

  • 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
  • 25 dní dovolené s 50% příplatkem
  • 2 Sick day/rok
  • Tréninkový program
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města