PPC Specialista

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-19-367979
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Miluješ e-commerce a máš za sebou alespoň 2 roky správy PPC kampaní?

Láká tě pracovat na zefektivňování firemní propagace napříč on-line kanály?

Pokud jsi si odpověděl ano, tak neváhej a čti dál!

Co bude hlavním úkolem?

  • Správa a zvyšování výkonu kampaní ve vyhledávací a obsahové síti (AdWords, Sklik).
  • Tvorba a správa placených kampaní na sociálních sítích (Facebook, YouTube, LinkedIn, Instagram atp.)
  • Správa placené propagace produktů ve službě Google Nákupy.
  • Hledáním, testování a vyhodnocování dalších dostupných kanálů a nástrojů pro on-line marketing.
  • Stanovování metrik a vyhodnocováním jednotlivých kanálů a kampaní.
  • Monitoring recenzí, hodnocení, dotazů a diskuzí na sociálních sítích a firemních profilech.
Požadavky

Kdo jsi?

  • máš znalosti a praxi s nastavováním a vyhodnocováním dat z Google AdWords a Analytics
  • máš znalosti pokročilých nástrojů pro automatizované řízení a vyhodnocování on-line kampaní
  • máš základní znalosti HTML/CSS pro běžné formátování webových stránek
  • orientuješ se v široké škále on-line marketingových kanálů a máš zkušenosti s vyhodnocováním jejich výkonu
  • máš výborné analytické myšlení, schopnost vyvozovat závěry, navrhovat změny a následně je i prosadit a realizovat
  • máš přirozenou touhu neustále poznávat věci a nebudeš vyplašený z neustále se měnícího prostředí v online marketingu
  • jsi pečlivý, dokážeš si naplánovat činnost a zodpovědně jí vykonávat a jsi orientovaný na výsledek
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • až 6 sick days
  • příspěvek na zdraví/wellness/kulturu
  • pro sportovce Multisport karta
  • průběžné navyšování základní mzdy
  • příspěvek na osobní rozvoj a vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • žádný open space
  • firemní akce - snídaně, sportovní odpoledne, teambuldingy aj.