POLOVIČNÍ ÚVAZEK V CALL CENTRU - ODPOLEDNÍ SMĚNA, ČB

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
15 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
7-13-339820
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci při studiu, kde si můžeš vydělat nějakou kačku navíc? Jsi komunikativní, umíš s počítačem a chtěl by si získat prodejní zkušenosti? Máme pro tebe jedinečnou šanci.
Pojď se přidat do týmu asistentů v call centru.

Čeká tě:
- komunikace s volajícími zákazníky (zákaznická linka) a řešení jejich požadavků
- aktivní nabídka produktů a služeb, za které se nebudeš muset stydět :)
- příjemný kolektiv a prostředí, kde je sranda
- možnost zajímavého výdělku, který není zastropován

Nabízíme ti poloviční úvazek od pondělí – pátku od 16-20 hod. bez víkendů a svátků.

Požadavky

Očekáváme, že budeš komunikativní a pohotový. Denně budeš v kontaktu se zákazníky.
Popereš se s počítačem? Paráda! Bude po celou dobu tvým společníkem.
Umíš cizí jazyk? U nás ho jen tak nezapomeneš.

Benefity

Za dobře odvedenou práci, tě rádi odměníme:
Fixní mzda 9200 + provize, které NEJSOU zastropované (běžně si na bonusech vyděláme při polovičním úvazku 5-15tis.Kč/měsíčně)

k tomu slušný balíček benefitů:
- služební telefon s neomezeným voláním a 15GB a dat
- stravenky
- 5 týdnů dovolené + 2 dny osobní volna navíc
- slevy na produkty společnosti pro tebe i tvou rodinu