Podnikový ekolog

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-25-350323
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově vzniklé společnosti ve Stříbře obsazujeme pozici EKOLOGA.

Firma je předním výrobcem plechovek do nápojového průmyslu. Ve světě má svojí tradici téměř 30 let. Ve Stříbře otevírá svůj zbrusu nový, plně automatizovaný závod s nejmodernějšími technologiemi.

Podnikový ekolog bude mít na starosti:

  • podílet se na implementaci strukturovaného plánu k dosažení mezinárodních environmentálních standardů
  • připravovat hlášení ohledně emisí vody, ovzduší, ročního odpadu
  • evidovat přepravu nebezpečných odpadů
  • dohlížet na dodržování environmentálních požadavků napříč celou společností
  • být pravou rukou EHS Managera
Požadavky
  • min SŠ vzdělání
  • angličtina (alespoň pro písemnou komunikaci)
  • zkušenost z pozice EHS/HSE inženýra, ekologa, BOZP specialisty
  • znalost práce s ISO normami
  • zkušenost z výrobní společnosti
  • znalost požadavků BOZP
  • znalost práce na PC, MS Office a jakýkoliv ERP systém
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou
  • roční bonusové ohodnocení
  • prémie za odpracované noční směny (20 %)
  • prémie za za odpracované víkendy (25 %)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce