PLC PROGRAMÁTOR| ŽATECKO

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-30-337439
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme PLC PROGRAMÁTORA pro výrobní strojírenskou společnost na Žatecku.

Pracovní náplní PLC PROGRAMÁTORA bude:

- Tvorba nových NC, PLC, popř. CNC programů pro všechna výrobní zařízení
- Úpravy stávajících programů a jejich zálohování
- Analýza stávajících programů a jejich úpravy vedoucí k vylepšení jejich funkcí a zkrácení časů cyklů
- Tvorba analýz poruch
- Interní školení pracovníků údržby

Požadavky

PLC programátor by měl splňovat:

- SOU/ SŠ vzdělání se zaměřením na automatizaci
- Praxe ve výrobní společnosti
- Znalost PLC programování - Siemens

Benefity

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Kafeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)