PLC programátor - automatizace | až 75 000 Kč!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-9-356231
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Významná světová společnost v oblasti průmyslové automatizace rozšiřuje své řady! Hledáme PLC PROGRAMÁTORA! Pohovory po Skypu :)

Rádi pracujete v týmu? Máte rádi mezinárodní prostředí a cestování? Pojďte číst dále:

Zasahujeme do oblastí automotive, farmacie, výroby sušenek, pivovarů, pets food až po těžký průmysl. O projekty není nouze. POJĎTE SE S NÁMI ROZVÍJET a pracovat na velkých věcech.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • účast na mezinárodních projektech PLC
  • programování PLC
  • odpovědnost za svěřené projekty
  • komunikace se zákazníky
  • cestování po Evropě
  • testování PLC
  • podpora týmu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (obor Přístrojová a řídící technika velkou výhodou)
  • zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
  • znalosti PLC softwarů (Simatic, Allen-Bradley atd.)
  • schopnost čtení v elektro schématech
  • komunikativní angličtina na úrovni B2
  • časté zahraniční služby - 40- 70%
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office po domluvě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění
  • Stravenková karta (90 Kč / den)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Speciální lékařská péče pro zaměstnance
  • Propracovaný system vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích