PLC PROGRAMÁTOR | 60 000 Kč! | pivovarnictví

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-30-345799
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do skvělé party hledáme člověka s logickým myšlením, kterého baví nové technologie a automatizace a má již zkušenost s programováním PLC!

Uvítal bys práci v příjemném prostředí ve vilové čtvrti v neokoukané oblasti pivovarnictví a ostatním nápojovém průmyslu? "POJĎ S NÁMI ŘÍDIT VÝROBU PIVA!"

Na této pozici budeš zodpovědný za:

  • Návrh a realizaci projektů průmyslové automatizace v potravinářství
  • Programování PLC a SCADA
  • Instalaci a zprovoznění programu u klienta v ČR, ale můžeš i do zahraničí
  • Zpracování technické dokumentace
Požadavky
  • VŠ technické vzdělání
  • Zkušenost s PLC programováním (SIMATIC S7) - PODMÍNKOU
  • Znalost SCADA systému WinCC VÝHODOU
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka (čtení projektové dokumentace a komunikace se zahraničním zákazníkem)
  • Ochota cestovat do zahraničí (opravdu jen občas)
  • Pružná pracovní doba (v kanceláři od 9 do 15, jinak je to o domluvě)
  • V případě zahraničních cest maximální možné diety + 40% kapesného navíc!
  • 3 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Placené případné přesčasy
  • Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu