PLC PROGRAMÁTOR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-30-317841
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • Vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy
  • Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
  • Projektové řízení
  • Tvorba cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
  • Min dva roky praxe s programováním PLC systémů
  • Komunikatovní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Aktivní přístup a zájem na sobě pracovat
  • Ochota cestovat, řidičský průkaz sk.B
Benefity

Nabízíme

  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst