Plánovačk/ka výroby

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-30-340378
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti se silným zázemím v oblasti elektroniky a průmyslové výroby hledáme do týmu člověka na pozici Plánovač/ka výroby.

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

* příprava detailních výrobních plánů pro stanovený úsek dle výrobní kapacity strojů a materiálu
* plánování servisních zásahů v rámci údržby strojů
* tvorba časových plánů, stanovení termínů dokončení
* komunikace s vedoucími výroby a dalšími odděleními

Požadavky

* praxe s plánováním ve výrobním podniku
* znalost tvorby časových plánů
* znalost Excel, ideálně i SAP
* znalost AJ pro interní i externí komunikaci
* proaktivní přístup k práci, firma ocení nové nápady a návrhy

Benefity

* nadstandardní mzdové ohodnocení + 5% roční bonus
* 25 dní dovolené, 3 bridge days, další volno dle kolektivní smlouvy
* flexibilní pracovní doba s pevným jádrem v čase 9:00 - 14:00
* příspěvek na stravování, stravování v rámci firmy
* Cafeteria systém v hodnotě 6000,- ročně
* příspěvky na penzijní či životní pojištění