PLÁNOVAČ VÝROBY/ CHOMUTOV

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
8-21-338161
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zabýváte se plánováním výroby a láká Vás zaměstnání mimo automotive? Sídlíme v Chomutově a zabýváme se svařováním. Sháníme plánovače s dobrou němčinou, přidáte se k našemu týmu? :-)

Náplň práce:
* sestavování podkladů pro plánování výroby
* pravidelná komunikace s německými zákazníky
* příjem objednávek, zpracovávání zakázek
* podílení se na optimalizaci logistických procesů
* práce v týmu 3 lidí

Požadavky

Níže můžete porovnat své schopnosti s našimi požadavky na pozici plánovače:

* SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici v délce alespoň 1 rok ve výrobní společnosti
* aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou
* schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
* MS OFFICE na bázi kontingenčních tabulek

Benefity

* 25 dní dovolené
* unišeky
* stravenky v hodnotě 80 Kč
* finanční bonusy
* jednosměnný provoz (prac. doba 6- 14:30 hod.)