PHP TEAM LEADER HPP/IČO - super mladá firma!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
100 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-10-341416
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme jedničkou mezi řešeními pro online sázky, sázkové kanceláře, mladá a dynamická firma, kde nikdo límeček nenosí a kde máme každý čtvrtek herní večer.

Naše platforma podporuje všechny kanály - online, pobočky, live sázky a také mobilní aplikace.
Používáme ty nejnovější technologie, technologicky na výši, naše projekty jsou zajímavé a různorodé.

Momentálně (jelikož se nám daří a rosteme) hledáme PHP team leadera pro rozvoj našeho řešení a vedení skvělého týmu.

Hledáme samostatné a pokročilé vývojáře, kteří chtějí dělat vývoj a dělat ho dobře. Za odměnu dostanete nejen slušný plat, ale i více než slušnou flexibilitu.

Zaujala vás nabídka? Ráda to s Vámi proberu blíže!

Požadavky

Co používáme? :

- PHP 7.1, ^7.2
- Javascript (CoffeScript / ES6-7)
- React, Redux, Google Closure library
- Flow, Flux, Gulp, Webpack
- Redis / MySQL, PostgreSQL
- Socket.IO, Scss, jQuery
- Nette, Symfony and their packages
- REST API, JSON, Apiary
- Docker, CI & CD

Nehledáme juniory, sle středně pokročilé developery, budete jím Vy?

Benefity

- Flexibilní práci s nejnovějšími technologiemi
- Finanční podporu na vzdělávání a kurzy
- Prémie několikrát ročně, dle projektů
- Možnost spolupráce, jak na HPP, tak i na IČO
- Kurzy AJ dvakrát týdně v rámci pracovní doby
- Plně hrazenou kartu Multisport
- Ledničku plnou snacků!
- Nepracujeme v Openspacu, ale v lidských kancelářích
- Stravenky – je to spíše základ než bonus, ale