PERSONALISTA / KA - Tachovsko

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
9-12-345030
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Denně řešíte nábor nových zaměstnanců do firmy... Přitom sami cítíte v kostech, že chcete udělat změnu a jít vstříc novým zkušenostem? Pak je tu Vaše příležitost :)

  • Budete vyřizovat pracovně - právní záležitosti spojené s nástupy nových zaměstnanců, přesuny na vyšší pozice a ukončení pracovního poměru
  • Připravovat dokumentaci pro orgány státní správy, ÚP, příp. OIP
  • Administrovat HR databázové systémy a nástroje
  • Budete také spravovat vybrané HR procesy a dokumenty (vnitřní předpisy a směrnice)
Požadavky

Očekáváme:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost AJ výhodou
  • Nadšení pro personalistiku
  • Uživatelskou znalost MS Office, nadstandardní excel
  • Praxe v nadnárodní korporaci je pro vás výhodou, ale není podmínkou
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavý příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hrazené stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce