Personalista

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-14-359619
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aktuálně hledáme PERSONALISTU/KU!

Do interaktivního prostředí a dvou malých závodů hledáme člověka, co umí dobře anglicky, v personalistice je jako ve vodě a má zkušenosti z výrobní firmy.

Vaší náplní práce bude:

  • vedení personálně-pracovní administrativy pro dva malé závody
  • řešení operativy a ad hoc vzniklých problémů
  • řešení mzdové problematiky - evidence docházek, úrazů, nemocnosti, atd.
  • sestavení tréninkového plánu a jejich pravidelná aktualizace
  • zastřešení recruitment procesu společně s centrálou společnosti
  • tvorba popisu pracovních míst
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti personalistiky min. 2-3 roky
  • dobrá znalost zákoníku práce a HR procesů
  • zkušenosti ve výrobní společnosti (nejlépe v automotive)
  • komunikativní angličtina, španělština výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, proaktivita
  • znalost mzdové problematiky výhodou
Benefity
  • stravenky
  • sick days