Péče o klienty - Cestujte ve dvou do zahraničí i teď

Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Referenční číslo
20-1-357104
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skončil/a jsi právě školu a nevíš co s načatým létem? Chceš získat nové zkušenosti z pracovního života, ale zároveň si chceš užít letní počasí u moře? Láká Tě pracovat v moderním prostředí v jiné zemi a nebojíš se opustit svou komfortní zónu? V takovém případě jde o kombinaci přesně toho, co hledáš. Odcestuj i teď a vezmi si někoho s sebou!

Náš klient je renomovaná mezinárodní společnost, která se podílí na různých zajímavých celosvětových projektech, jako například Pandora, Microsoft, Canon, Netflix, Volkswagen, či Audi. V rámci jednoho z těchto projektů by jsi pracoval i Ty, přičemž společnost nabízí kompletní zaškolení.

Jako specialista zákaznické podpory bude Tvou hlavní úlohou komunikace v češtině na jednom ze zmíněných projektů prostřednictvím pasivní infolinky. Proto, pokud rád/a komunikuješ s lidmi, nepřestávej číst.

Do Řecka nemusíš cestovat sám/a. Je tu možnost s sebou vzít i kamarády, přítele / přítelkyni, zatímco společnost Vám všem uhradí náklady spojené s vycestováním. Budeš mít jedinečnou příležitost poznat mnoho nových lidí různých kultur a národností. A k tomu se staneš součástí početné komunity Čechů a Slováků v Aténách.

Hlavní náplň práce:

  • Péče o zákazníky přes pasivní infolinku (telefonicky/chatem/ e-mailem)
  • Zodpovězení různorodých dotazů zákazníků ohledně produktů
  • Kreativní zavedení nových řešení
  • Podílení se na tvorbě projektů
  • Přímá komunikace a občasná spolupráce s klíčovým klientem společnosti
  • Různorodé administrativní úkoly
Požadavky

Je potřeba, abyste:

  • Byli ochotni se přestěhovat do Řecka
  • Uměli anglicky, alespoň na úrovni B2
  • Se nebáli komunikovat
  • Měli organizační a koordinační schopnosti
Benefity

Společnost vám nabízí:

  • Relokační balíček (jednosměrná letenka, 2 týdny ubytování v hotelu, asistence realitní kanceláře)
  • 13. a 14. plat (zaručen státem)
  • Možnost práce z domova / pláže (v rámci Řecka)
  • Zdravotní a sociální pojištění
  • Nadstandartní lékařská péče
  • Jazykové kurzy řečtiny