PAYROLL KOORDINÁTOR

Referenční číslo
20-7-351600
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní technologicko-farmaceutická společnost nyní hledá zkušeného payroll koordinátora, který se bude starat o oblast EMEA. Spolu s payroll koordinací budete mít možnost budovat obchodní vztahy s kolegy z různých zemí v rámci tranzice společnosti ze zahraničí.

Náplň práce:

  • Podpora managerů z HR a finančního oddělení
  • Denní komunikace se zástupci jednotlivých zemí
  • Kontrola KPIs, reportů a pravidelných uzávěrek
  • Účast na tranzici společnosti a zlepšení procesů
  • Zajištění správnosti procesů v souladu s předpisy
  • Příprava a úprava ‚Payroll manuálu‘
  • Kontrola správnosti načasování odchozích plateb
  • Podpora a vzdělávání příslušného týmu
Požadavky
  • Pokročilá znalost českého a anglického jazyka (min. B2+)
  • Vzdělání v oboru výhodou
  • Alespoň 2 roky zkušeností z mzdového účetnictví
  • Znalost payroll procesů
  • Analytické dovednosti spojené s řešením problémům
  • Zkušenost v project managementu výhodou
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days
  • Kafeterie body 4000 CZK/měsíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na ACCA
  • Příspěvek na havarijní a životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Korporátní společenské akce