Pasívna zákaznícka linka v Grécku, relokácia hradená!

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
20-6-356572
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcel/a si osláviť koniec štúdia pri mori a až potom začať kariéru?

Máme pre Teba príležitosť!

V Grécku dostaneš príležitosť pracovať pre značky ako Netflix, Audi, Pandora alebo Microsoft.

Predchádzajúca skúsenosť nie je potrebná, dostaneš kompletné zaučenie.

(A kamarátov kľudne zober so sebou, miesta je dosť pre všetkých!)

V práci budeš:

  • Mať na starosti vlastné portfólio klientov
  • Budovať vzťahy so zákazníkmi
  • Pomáhať pri riešení problémov na danom projekte
  • Komunikovať so zákazníkmi prostredníctvom emailu, či telefonicky
  • Vymýšľať nové riešenia a zlepšovať procesy
  • Spracovávať príslušnú dokumentáciu
  • Pracovať v tíme na zaujímavých projektoch
Požadavky

Čo je potrebné z Tvojej strany:

  • Mať skvelé komunikačné zručnosti
  • Vedieť slovensky/česky a anglicky (úroveň B2)
  • Flexibilita a spoľahlivosť
  • Ochota presťahovať sa za slniečkom do Grécka
  • Záujem objavovať novú kultúru
Benefity

Čo dostaneš spolu s výplatou:

  • Relokačný balíček (plne hradená letenka a asistencia s ubytovaním)
  • 13. + 14. plat
  • Jazykové kurzy
  • Performance bonus
  • Účasť na akciách organizovaných spoločnosťou
  • Príspevok na verejné zdravotné poistenie a zdravotný balíček zahŕňajúci lekárske prehliadky či dentálnu starostlivosť
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search