PART TIME ÚČETNÍ, 170-200Kč/h.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
170 - 200 Kč
Referenční číslo
13-1-348521
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z komplexní účetní pozice?

Ovládáte AJ alespoň na komunikativní úrovni?

Můžete docházet do práce 2 celé dny v týdnu?

Pokud ano, neváhejte reagovat na tuto pracovní pozici!

Pracovní náplň:

  • Účtování faktur přijatých a vydaných
  • Účtování bankovních výpisů
  • Inventury rozvahových účtů
  • Kontrola dodavatelsko/odběratelských sald
  • Spolupráce při přípravě roční účetní závěrky pod vedením hlavní účetní

Mzda dle zkušeností: 170 - 200 Kč/h.

Docházka 2 celé dny v týdnu v čase 8:30-17:30, konkrétní dny dle domluvy (po-pá).

Dlouhodobá spolupráce, pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Lokalita: Praha 1

Nástup: dohodou

Požadavky
  • Vhodné i pro matky na mateřské dovolené
  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenost s účtováním přijatých/vydaných faktur
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (nutná znalost pro zaškolení, AJ je interní jazyk společnosti)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost účetního programu Premier výhodou
Benefity
  • 20 dní dovolené/kalendářní rok
  • 3x v týdnu ovocný den
  • Stravenky – 45 Kč/den
  • 9 dní – PA – personal absence
  • Náhrada státních svátků, které padnou do víkendu (cca 3 volné dny ročně navíc)
  • Vzdělávání v rámci firemních programů.
  • Účast na firemních akcích.