Optometrista

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-13-357119
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost?

Stabilní prodejce oční optiky, který si zakládá na nejnovějších technologiích a vynikajícím přístupu k zákazníkovi hledá Optometristu do Opavy. Šanci mají zkušení i absolventi.

Vaší náplní práce bude:

  • vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
  • kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oboru optometrie
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • dynamická osobnost ochotná učit se

flexibilita

  • angličtina výhodou
Benefity
  • zaměstnanecké slevy
  • stravenky
  • kafeterie
  • vzdělávací programy