Operátor ve výrobě - 27 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
27 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
3-21-340099
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pohodovou práci v Brně a zároveň motivující mzdu? Tak to jste na správném místě.

Před nástupem si budete moci projít Vaše budoucí pracoviště, ať si utvoříte názor!

Náplní Vaší práce bude:
* manuální práce ve stoje u výrobní linky
* nebo jednoduchá obsluha výrobních strojů
* také kontrola kvality výrobků i montáž a skládaní

Nástup možný IHNED!

Navíc praxe není třeba, na vše Vás zaučíme!

Požadavky

- ochota pracovat ve 2/3 směnném provozu, pracovat ve stoje
- spolehlivost a dochvilnost
- samostatnost, zodpovědnost
- zájem o dlouhodobé zaměstnání
- možnost přesčasů

- Férový přístup a Smlouva na hlavní pracovní poměr (HPP)

Bezkonkurenčně nejlepší nástupní mzda 21 210 Kč (navýšení mzdy po zkušební době i každoroční navyšování mezd)
- Docházkový bonus: 2 545 Kč (jen za to, že dojdete do práce, no není to skvělé?)
- Příspěvek za směnnost: 900 Kč (2směny), 1800 Kč (3 směny), 3900 Kč (nepřetržitý provoz)
- Osobní ohodnocení 700-1200 Kč
- půlroční bonus 2x ročně (minimálně 10 605 Kč)

Příplatky nad zákonný rámec:
- příplatek za svátek 145 %
- příplatek za víkend 20 %
- příplatek za přesčas 25 %

Dále dostanete:
- dotované závodní stravování 55%
- 5 týdnů dovolené
- zajištění pracovních oděvů a pomůcek
- lékař přímo v závodě (nutný výpis ze zdravotní dokumentace)
- Zaměstnanecké akce a různé benefity

Nabízíme stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci

Tak nečekejte ale pojďte se přesvědčit!