OPERÁTOR/KA CNC

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
26 400 - 30 300 Kč
Referenční číslo
6-30-341081
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro lidi ze strojírenství. Náplní práce bude obsluhování plně automatizovaných obráběcích nebo děrovacích lisů , osazování stroje ohraňovacími a děrovacími nástroji, kontroly vyrobených dílů, zpracovaných plechů a plechových dílů dle aktuálních zakázek. Proto je pro nás nezbytné, abyste zvládal/a orientaci ve výkresové dokumentaci a zákl. práci s měřidly. Výše mzdy se bude odvíjet dle předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů. Práce je ve třísměnném provoze.

Požadavky

- vyučení nebo praxe ve strojírenském oboru
- orientace v technické dokumentaci
- znalost práce s měřidly
- samostatnost a smysl pro detail
- MS Office

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování nebo stravenky
- jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
- volnočasové benefity