Office Manager

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-1-404563-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vnímáte se jako profík, který zvládne více věcí naráz a dokáže rozpoznat důležité od méně důležitého? Jste loajální a mluvíte skvěle německy?

Potřebujeme Vás!

Na pozici OFFICE MANAGER budete mít na starost:

  • zajištění chodu kanceláře, spolupráce napříč celou společností
  • podpora vedení podniku v Německu a finanční ředitelky v Praze (zápisy z jednání, hlídání termínů …)
  • evidence smluv
  • archivace, skartace
  • zajištění marketingu společnosti, eventových akcí pro zaměstnance i pro zákazníky
  • správa docházkového systému
  • příprava podkladů pro mzdy
  • personalistika – příprava nástupních a výstupních dokumentů, předávacích protokolů atd.
  • správa vozového parku společnosti
  • řešení pojistných událostí
  • poštovní agenda
  • další administrativní činnost
Požadavky
  • plynulá znalost němčiny
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • kvalitní schopnost práce se systémy MS Office
  • organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • vyjednávací schopnosti, vysoká sociální kompetence
  • flexibilita, schopnost pracovat v teamu a schopnost prosadit se
  • sympatické vystupování, otevřenost, jakož i schopnost vhodné argumentace
  • vlastní iniciativa, velmi dobré komunikační schopnosti a nadprůměrné nasazení
Benefity
  • 13. plat (v závislosti na výkonnosti firmy)
  • stravenky
  • příspěvek na multisport kartu
  • mobil a notebook