OBSLUHA STROJE, STŘÍBRO až 30 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
24 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
9-21-338792
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově vznikajícího závodu ve Stříbře hledáme pracovníky, kteří budou mít na starost OBSLUHU STROJE.
Jedná se o mezinárodní společnost, která ve svém oboru patří mezi špičku.
Jejich výroba vyžaduje opravdové fachmany, troufnete si?

Společnost má již třicetiletou tradici ve světě, využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu.

Nabízí pestrý benefitní systém, atraktivní mzdové ohodnocení a skvělou příležitost pro absolventy bez pracovních zkušeností.

Staňte se součástí týmu a členy moderní nadnárodní společnosti.

Pro více informací se neváhejte ozvat a my Vám řekneme více.

Co dalšího by Vás mohlo zajímat:
- jedná se o výrobu plechovek do nápojového průmyslu
- na začátku byste byli řádně proškoleni
- nemáte praxi? Nevadí, vše Vás naučíme

Jako Operátor stroje budete mít na starost:
- zajišťování plynulého chodu stroje
- kontrolu kvality výrobků
- vedení záznamů o kontrole kvality
- spolupráci s ostatními pracovníky

Požadavky

- vzdělání technického směru výhodou
- praxe ve výrobě výhodou
- technická zdatnost
- ochota učit se
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- jste čerstvě po škole a praxe Vám schází? Nevadí, vše Vás naučíme.

Benefity

- čtvrtletní bonusy navíc k základní mzdě
- Vánoční bonus a bonus na dovolenou 50% ze základní mzdy
- příplatek za noční směnu 20%
- příplatek za práci o víkendu 25%
- příplatek za pracovní prostředí 10%
- 5 týdnů dovolené
- nástup do kmenového stavu
- smlouva na dobu neurčitou
- stravenky v hodnotě 80Kč/den
- příspěvek na dopravu 3 Kč/km (od vzdálenosti 10 km)
- firemní akce
- sportovní a kulturní akce
- účast na rozjezdu nového projektu a zavedení zbrusu nové výroby