Obsluha středotlaké kotelny - přímo kmen!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
3-30-342302
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Maté zkušenosti z obdobné pozice nebo máte chuť se učit novým věcem, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Pro největší italský výrobní závod hledáme šikovné pracovníky přímo do kmene!

Pracovní náplň

  • Výroba tepla v parní a teplovodní kotelně
  • Obsluha venkovních rozvodů
  • Kariérní růst zaručen
Požadavky
  • chemické vzdělání - výhodou
  • ČSN 070710, ČSN EN 676 místní provozní předpisy (není podmínkou - naučíme Vás to)
  • znalost problematiky kotolen a PST (výhodou, není to podmínka)
  • práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • motivující mzda
  • dovolená 5 týdnů
  • 13. mzda
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (až 8000 Kč/rok)
  • příspěvek na penizijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost profesního růstu