Obsluha obráběcích strojů CNC v Jihlavě 27 - 38 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
27 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
6-21-340118
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kvalifikované pracovníky do jihlavského závodu.
Práce v moderním prostředí!
Po šesti měsících až 38 000 Kč v závislosti na směnném modelu.
Nyní navíc s nástupním bonusem 50 000 Kč!

Provádění obsluhy CNC strojů podle pracovních postupů.
Práce na 3 směnný nebo nepřetržitý provoz (směny dlouhé 7,5 hod).

Požadavky

- věk min. 18.let
- strojírenské/technické vzdělání podmínkou
- ochota pracovat na směnný provoz
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (denní menu již od 15 Kč, noční jídlo zdarma)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, fitness, bruslení)