OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | TRUTNOVSKO

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
5-23-348463
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁŠ PRÁCI V SUPER KOLEKTIVU?

POJĎ PRACOVAT K NÁM!

Co budeš mít na starosti?

  • Zahraniční obchod a možnost vlastního rozvoje v této oblasti
  • Dennodení komunikaci v AJ se zahraničními klienty
  • Nabízení zboží a výrobků a poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
  • Tvorba a kalkulace ceny
  • Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, včetně zajišťování dopravy a dojednání termínů dodání
  • Vedení obchodní dokumentace související s prodejem
  • Udržování a posilování kontaktů se zákazníky
  • Vedení evidence zákazníků, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
  • Služební cesty za zákazníky

Přidej se k nám do týmu!

Požadavky
  • Střední vzdělání s maturitou - komunikativní AJ
  • znalost práce na PC
  • MS Office (SAP výhodou)
  • spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • ŘP sk. B.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • závodní stravování s příspěvkem
  • příspěvek na penzijní připojištění