OBCHODNÍ ZÁSTUPCE|TEXTIL|KŮŽE|AJ nebo NJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-13-346994
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš rád/a obchod? Obchodní jednání? Cestování za klienty?

ALE hledáš produkt, který by se Ti dobře prodával?

Nechceš nic technického, strojírenského, automotive apod.?

TEĎ se otevírá příležitost pro uchazeče, kteří:

  • hledají uplatnění v oboru textilním, koženém, apod.
  • nechtějí korporátní společnost
  • mluví německy nebo anglicky
  • mají praxi na obchodní pozici v příbuzném oboru
  • jsou flexibilní - občasné cestování do zahraničí uvítají (Evropa)
  • jsou dynamičtí a hledají možnost se kariérně posunout dopředu

Záleží na Tobě, jaký/á jsi, pozici Ti přizpůsobíme na tělo!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání - textilní obor výhodou
  • NJ/AJ - budete komunikovat se zahraničními klienty
  • Praxe v obchodě potřeba - alespoň 2 roky (obory textil, kožená galanterie apod.)
  • Řid.pr.sk. B
  • Rodinná firma - možnost debaty o náplni práce dle praxe a Vašich možností
  • Časová flexibilita
  • Provize z prodeje
  • Možnost ubytování v nově zrekonstruovaných bytech
  • Fit centrum, cardio zóna
  • Masáže, solárium, vířivka