OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | TECHNICKÝ PRODUKT

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-23-402918-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z technicky zaměřené role v oblasti obchodu? Nebo se věnujete technické pozici a obchod Vás láká? Zajímá Vás oblast stlačeného vzduchu?

Hledáme obchodního zástupce pro oblast KOMPRESORÚ pro středně velkou českou společnost, kde rodinná a přátelská atmosféra nejsou jen fráze.

Čeká Vás:

  • udržování a rozvoj stávajících obchodních vztahů
  • akvizice nových zákazníků
  • prezentace portfolia u zákazníků a spolupráce na návrhu vhodného řešení v kooperaci s technickým oddělením
  • kalkulace zakázek
  • tvorba nabídek na míru
  • reporting
  • v prvním roce intenzivní zaučení v technické oblasti i trhu
  • v dalších letech více samostatná pozice a rozvoj obchodu
Požadavky
  • min. SŠ technické vzdělání
  • zkušenosti z technické oblasti nutností
  • zkušenosti v oblasti obchodu velkou výhodou
  • Řp.sk.B
Benefity
  • Nezastropovaná variabilní složka mzdy po 1 roce na pozici
  • Prémie dle výsledků společnosti
  • Automobil i k soukr. využití
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity