Obchodní zástupce | Stavebniny | Středočeský kraj

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
34 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-371249
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici Obchodního zástupce s prodejem stavebních materiálů, či podobných technických produktů?

Chcete se stát součástí úspěšné české společnosti patřící mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice?

Přihlaste se na pozici Obchodní zástupce pro region Středočeský kraj

Náplň práce:

  • aktivní prodej v daném regioniu
  • vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
  • péče o stálé zákazníky
  • zpracování pohledávek
  • sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka dle stanovených kompetencí a dle strategie společnosti
Požadavky
  • zkušenost z obdobné pozice
  • orientace ve stavebních materiálech/stavebnictví všeobecně
  • pro-klientský přístup
  • pozitivní přístup, pro-aktivita
  • silné organizační a komunikační schopnosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování a jednání
  • znalost regionu
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • prémie podle vlastních obchodních výsledků
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní systém Cafeteria
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • slevu na firemní výrobky a zboží
  • zázemí renomované společnosti
  • školení na produkty a obchodní dovednosti