OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s home officem, zajímavé ohodnocení!

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-30-346524
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE technického produktu pro Středočeský, Plzeňský a Jihočeský kraj. Šanci dáváme i šikovným absolventům! Nabízíme možnost práce z domova! Finanční ohodnocení je velmi lákavé.

Jedná se o rakouskou firmu s dlouholetou tradicí. Společnost se specializuje na pohonnou a transportní techniku. Pro své klienty nabízí jak komponenty tak i komplexní řešení.

A co Vás na této pozici čeká?

  • Přijímání poptávek od zákazníka
  • Částečně technická podpora pro zákazníka
  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající
  • Minimálně 10 schůzek za týden
  • Práce v interním systému - zápisy a potřebná administrativa
  • 1x měsíčně porada v centrále v Českých Budějovicích.
  • mimo výjezdy práce z domova :)
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání - ideálně technicky zaměřené nebo již zkušenost s nabízením technického produktu
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • samostatnost a dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz B
Benefity
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba
  • Školení a profesní vzdělávání
  • Služební telefon k soukromým účelům
  • Stravenky